Menu
Button Button Button Button Button

Dziś w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: oC


Jutro w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: oC

Położenie
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności


Aktualności z życia wsi

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  10  , (...)  19  , (...)  25  , (...)  34  ,  35   | następna strona »

Nocowanie w świetlicy

Dodano: Poniedziałek, 20 - Listopad 2017r.

News

Po raz kolejny odbyło się nocowanie w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej. 3 listopada br. opiekun świetlicy zorganizował dzieciom i młodzieży atrakcje w świetlicy.

Więcej

PIERWSZA POMOC NIEMOWLĘCIU W WARUNKACH DOMOWYCH

Dodano: Piątek, 17 - Listopad 2017r.

News

Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Niemysłowic: rodziców małych dzieci, kobiety w ciąży i zainteresowanych, na zajęcia z zakresu: pierwszej pomocy przed medycznej małemu dziecku.

Więcej

Dyplomy z ubiegłych lat

Dodano: Wtorek, 14 - Listopad 2017r.

News

Prezentujemy dyplomy otrzymane od Mieszkańca Niemysłowic, który podczas remontu odnalazł pamiątkowe wyróżnienia chóru Lutnia, drużyny Victoria, klubu Młodego Rolnika oraz LZS Niemysłowice.

Więcej

Drzewko z okazji XX-lecia Odnowy Wsi

Dodano: Środa, 8 - Listopad 2017r.

News

W związku z obchodami XX-lecie Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim nasze sołectwo zostało zaproszone do udziału w przedsięwzięciu uświetniającym niniejszy jubileusz. Niemysłowice w Programie Odnowy Wsi uczestniczą od 1999 roku. Stowarzyszenie podejmuje inicjatywy wpisujące się w ideę Programu.

Więcej

SZYBOWICE I NIEMYSŁOWICE Z NOWĄ DROGĄ

Dodano: Środa, 25 - Październik 2017r.

News

W dniu 6 września 2017r. o godzinie 13.00 nastąpiło uroczyste otwarcie i poświęcenie przebudowanej drogi powiatowej relacji Niemysłowice -Szybowice. Projekt pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1612 O relacji Niemysłowice-Szybowice w km 0+0,017,08 do 2+239,18" był współfinansowany z budżetu państwa w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

Więcej

Zagraniczne warsztaty edukacyjne w Niemczech

Dodano: Poniedziałek, 23 - Październik 2017r.

News

W zagranicznych warsztatach edukacyjnych, które odbyły się w dniach od 25 do 27 września 2017 roku w Landzie Saksonii w Niemczech uczestniczył lider odnowy wsi Niemysłowice- Małgorzata Szewczuk.

Więcej

Zabawa Andrzejkowa

Dodano: Poniedziałek, 23 - Październik 2017r.

News

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w zabawie andrzejkowej 25 listopada br. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Więcej

Wycieczka po miasteczkach Cittaslow

Dodano: Środa, 11 - Październik 2017r.

News

Przedstawicielki Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" uczestniczyły w wyjeździe z okazji Światowego Tygodnia Cittaslow. Pani Anna Niedźwiecka, Janina Chilińska i Halina Kwaśnicka reprezentowały naszą organizację pozarządową.

Więcej
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  10  , (...)  19  , (...)  25  , (...)  34  ,  35   | następna strona »