Menu
Button Button Button Button Button

Dziś w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 3oC


Jutro w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 3oC

Położenie
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności


Aktualności z życia wsi

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  11  , (...)  20  , (...)  26  , (...)  36  ,  37   | następna strona »

Mieszkanka Niemysłowic otrzymała Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego

Dodano: Czwartek, 18 - Październik 2018r.

Podczas sesji Rady Powiatu w dniu 28 września 2018 r. starosta prudnicki Radosław Roszkowski oraz przewodniczący Rady, Józef Janeczko wręczyli Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego: Teofili Kamińskiej, Edwardowi Sąkólowi, Janowi Gruszczyńskiemu i Zygmuntowi Kowalskiemu. W imieniu Henryka Wyrwisza odznaczenie odebrał Tadeusz Chrobak. Wcześniej otrzymał je także Franciszek Surmiński.

Więcej

Oferta świetlicy opiekuńczo - wychowawczej

Dodano: Czwartek, 30 - Sierpień 2018r.

News

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice -"Bukowy Las" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach świetlicowych.

Więcej

Nocowanie w świetlicy

Dodano: Piątek, 6 - Lipiec 2018r.

News

Spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży odbyło się w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej w Niemysłowicach. Organizatorem akcji było Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las".

Więcej

Zawody wędkarskie

Dodano: Środa, 30 - Maj 2018r.

Koło PZW Prudnik informuje, że zawody wędkarskie odbędą się w dniu 10 czerwca 2018r nad Stawem w Niemysłowicach. Wędkowanie w dwóch grupach wiekowych 6 -11 i 12 – 16 lat. Zapisy uczestników od godz. 8:00. W godz. 9:00 – 11:00 wędkowanie.

Więcej

Nocowanie w świetlicy z okazji Dnia Dziecka

Dodano: Poniedziałek, 28 - Maj 2018r.

News

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w nocowaniu w świetlicy, które zorganizowane zostanie przez wolontariusza SOWN- "BUKOWY LAS" z okazji Dnia Dziecka.

Więcej

Zawody strażackie

Dodano: Środa, 23 - Maj 2018r.

News

Uprzejmie informujemy, iż 27 maja br. na boisku przy Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędą się Zawody Strażackie Gminy Prudnik.

Więcej

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Dodano: Niedziela, 29 - Kwiecień 2018r.

News

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice – „Bukowy Las” §16 ust. 2 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O CHARAKTERZE SPRAWOZDAWCZYM, które odbędzie się 19 maja 2018 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Walne Zgromadzenie Członów zwołane jest w związku z obligatoryjnym terminem corocznego przedkładania sprawozdawczości.

Więcej

Wyniki konkursu Zarządu Województwa Opolskiego

Dodano: Poniedziałek, 23 - Kwiecień 2018r.

News

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" 1 marca br. złożyło ofertę w ramach otwartego konkurs ofert na wykonanie przez organizacje i inne uprawnione Podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w roku 2018 zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Opolskiego w zakresie wspierania i upowszechniania rozwoju i odnowy wsi.

Więcej
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  11  , (...)  20  , (...)  26  , (...)  36  ,  37   | następna strona »