Menu
Button Button Button Button Button

Dziś w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 20oC


Jutro w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 23oC

Położenie
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Aktualności


Aktualności z życia wsi

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  10  , (...)  19  , (...)  25  , (...)  35  ,  36   | następna strona »

Zawody strażackie

Dodano: Środa, 23 - Maj 2018r.

News

Uprzejmie informujemy, iż 27 maja br. na boisku przy Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędą się Zawody Strażackie Gminy Prudnik.

Więcej

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Dodano: Niedziela, 29 - Kwiecień 2018r.

News

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice – „Bukowy Las” §16 ust. 2 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O CHARAKTERZE SPRAWOZDAWCZYM, które odbędzie się 19 maja 2018 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Walne Zgromadzenie Członów zwołane jest w związku z obligatoryjnym terminem corocznego przedkładania sprawozdawczości.

Więcej

Wyniki konkursu Zarządu Województwa Opolskiego

Dodano: Poniedziałek, 23 - Kwiecień 2018r.

News

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" 1 marca br. złożyło ofertę w ramach otwartego konkurs ofert na wykonanie przez organizacje i inne uprawnione Podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w roku 2018 zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Opolskiego w zakresie wspierania i upowszechniania rozwoju i odnowy wsi.

Więcej

Dzień Kobiet

Dodano: Środa, 28 - Luty 2018r.

News

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Kobiet.

Więcej

Spotkanie liderów Odnowy Wsi

Dodano: Wtorek, 20 - Luty 2018r.

News

Przedstawiciele społeczności wiejskich z Moszczanki, Szybowic i Niemysłowic w dniach od 09 do 10 lutego br. brali udział w spotkaniu pn. "Bioróżnorodność Opolszczyzny", które to odbyło się w Pałacu Izbicko gm. Izbicko.

Więcej

Odwiedziny w przedszkolu "Chatka Puchatka"

Dodano: Poniedziałek, 19 - Luty 2018r.

News

W minionym okresie wiele cennych inicjatyw zrealizowało prowadzone przez Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" przedszkole "Chatka Puchatka". W pięciogodzinnej placówce zorganizowano spotkanie ze Św. Mikołajem, zabawę Andrzejkową i karnawałową. Dzieci po opieką kadry radośnie i kreatywnie spędzały czas, rozwijając swoje umiejętności i talenty.

Więcej

Zajęcia świetlicowe

Dodano: Piątek, 12 - Styczeń 2018r.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach pedagogiczno-edukacyjnych w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola "Chatka Puchatka" w Niemysłowicach nr 37.

Więcej
« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  10  , (...)  19  , (...)  25  , (...)  35  ,  36   | następna strona »