Menu
Button Button Button Button Button

Dziś w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 3oC


Jutro w Niemysłowicach

PogodaTemperatura: 3oC

Położenie
Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Ogłoszenia i komunikaty


Ogłoszenia i komunikaty

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

W pliku następujące informacje: HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW ULEGAJĄCYCH BIODEGRADACJI W 2013 ROKU W GODZINACH OD 7 do 15, HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO ORAZ CHEMIKALIÓW W 2013 ROKU W GODZINACH OD 7 do 15, HARMONOGRAM ODBIORU WYSEGREGOWANYCH ODPADÓW W 2013 ROKU W GODZINACH OD 7 do 15, HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH W 2013 ROKU W GODZINACH OD 7 do 15, HARMONOGRAM WYWOZU POPIOŁU W 2013 ROKU W GODZINACH OD 7 do 15

Harmonogram Zakładu Usług Komunalnych dla Wsi Niemysłowice na rok 2013

Zbiórka odpadów

Budowa Farm Wiatrowych, obręb Mieszkowice, Szybowice i Rudziczka

UPAMIĘTNIENIE

W związku z oddolną inicjatywą mieszkańców wsi, trwają prace mające na celu ocelenie od zapomnienia losów Polaków - mieszkańców wsi Puźniki. Zostali Oni przesiedleni z Kresów Wschodnich w 1945r. i w Niemysłowicach znaleźli swój Dom. Pragniemy wspólnymi siłami na placu przykościelnym postawic pomnik upamiętniający ten fakt. O postępach będę Państwa na bieżąco informować.

Z wyrazami szacunku
Sołtys Niemysłowic - Małgorzata Szewczuk

ZAPROSZENIE

Drodzy Państwo z wdzięczności za pomoc i wsparcie ofiarowane na rzecz rozwoju wsi Niemysłowice serdecznie zapraszam członków wszystkich organizacji społecznych na wspólne Spotkanie 1 grudnia 2012 o godz. 18.oo w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Spotkanie będzie miało charakter towarzysko – zabawowy. Z uwagi na ograniczone możliwości finansowe ustalono składkę 20 zł/osobę. Proszę o przekazanie informacji o ilości osób chętnych w Spotkaniu z Państwa organizacji do 28.11.2012r.

Proszę – bądźmy Razem w ten dzień.

Do zobaczenia
Małgorzata Szewczuk