W naszym sołectwie

INFORMACJA O ZMIANIE WYSOKOŚCI STAWKI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Publikacja: czwartek, 7 marca 2019r.

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc STYCZEŃ i LUTY 2019 należy uiszczać w dotychczasowej wysokości wynikającej ze złożonej przez właściciela deklaracji. Numery indywidualnych rachunków bankowych nie ulegają zmianie.

Przeczytaj
Obraz

Zajęcia świetlicowe

Publikacja: czwartek, 7 lutego 2019r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" ponownie będzie świadczyło usługi pedagogiczno - edukacyjne w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej. Świetlica znajduje się w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola w Niemysłowicach nr 37.

Przeczytaj
Obraz

Zabawa karnawałowa

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2019r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w zabawie integracyjnej.

Przeczytaj
Obraz

Wybrano Sołtysa i Radę Sołecką

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2019r.

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się zebranie wiejskie podczas którego dokonano wyboru Sołtysa na kolejną kadencję.

Przeczytaj

Wybory Sołtysa

Publikacja: wtorek, 29 stycznia 2019r.

31 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędzie się Zebranie Wiejskie, którego celem będzie wybór Sołtysa.

Przeczytaj
Obraz

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Publikacja: czwartek, 17 stycznia 2019r.

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice – „Bukowy Las” §16 ust. 2 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O CHARAKTERZE SPRAWOZDAWCZYM, które odbędzie się 10 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj

Mieszkanka Niemysłowic otrzymała Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego

Publikacja: czwartek, 18 października 2018r.

Podczas sesji Rady Powiatu w dniu 28 września 2018 r. starosta prudnicki Radosław Roszkowski oraz przewodniczący Rady, Józef Janeczko wręczyli Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego: Teofili Kamińskiej, Edwardowi Sąkólowi, Janowi Gruszczyńskiemu i Zygmuntowi Kowalskiemu. W imieniu Henryka Wyrwisza odznaczenie odebrał Tadeusz Chrobak. Wcześniej otrzymał je także Franciszek Surmiński.

Przeczytaj
Obraz

Zostań darczyńcą i wesprzyj działalność stowarzyszenia

Publikacja: wtorek, 16 października 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na realizację celów statutowych naszej organizacji.

Przeczytaj
Obraz

Oferta świetlicy opiekuńczo - wychowawczej

Publikacja: czwartek, 30 sierpnia 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice -"Bukowy Las" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach świetlicowych.

Przeczytaj
Obraz

Nocowanie w świetlicy

Publikacja: piątek, 6 lipca 2018r.

Spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży odbyło się w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej w Niemysłowicach. Organizatorem akcji było Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las".

Przeczytaj

Zawody wędkarskie

Publikacja: środa, 30 maja 2018r.

Koło PZW Prudnik informuje, że zawody wędkarskie odbędą się w dniu 10 czerwca 2018r nad Stawem w Niemysłowicach. Wędkowanie w dwóch grupach wiekowych 6 -11 i 12 – 16 lat. Zapisy uczestników od godz. 8:00. W godz. 9:00 – 11:00 wędkowanie.

Przeczytaj
Obraz

Nocowanie w świetlicy z okazji Dnia Dziecka

Publikacja: poniedziałek, 28 maja 2018r.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w nocowaniu w świetlicy, które zorganizowane zostanie przez wolontariusza SOWN- "BUKOWY LAS" z okazji Dnia Dziecka.

Przeczytaj
Obraz

Zawody strażackie

Publikacja: środa, 23 maja 2018r.

Uprzejmie informujemy, iż 27 maja br. na boisku przy Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędą się Zawody Strażackie Gminy Prudnik.

Przeczytaj
Obraz

Wspomnienie tegorocznego spotkania integracyjnego z okazji Dnia Kobiet

Publikacja: piątek, 4 maja 2018r.

Z inicjatywy Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" 10 marca br. zorganizowano spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet.

Przeczytaj
Obraz

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Publikacja: niedziela, 29 kwietnia 2018r.

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice – „Bukowy Las” §16 ust. 2 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O CHARAKTERZE SPRAWOZDAWCZYM, które odbędzie się 19 maja 2018 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Walne Zgromadzenie Członów zwołane jest w związku z obligatoryjnym terminem corocznego przedkładania sprawozdawczości.

Przeczytaj
Obraz

Wyniki konkursu Zarządu Województwa Opolskiego

Publikacja: poniedziałek, 23 kwietnia 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" 1 marca br. złożyło ofertę w ramach otwartego konkurs ofert na wykonanie przez organizacje i inne uprawnione Podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w roku 2018 zadań publicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa Opolskiego w zakresie wspierania i upowszechniania rozwoju i odnowy wsi.

Przeczytaj
Obraz

Zagłosuj na zadanie w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Publikacja: wtorek, 17 kwietnia 2018r.

Inicjatorzy dwóch zadań zgłoszonych w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego łączą siły i zbierają głosy.

Przeczytaj
Obraz

Relacja ze spotkania liderów odnowy wsi w lokalnej prasie

Publikacja: wtorek, 6 marca 2018r.

W numerze 8 Tygodnika Prudnickiego opublikowano informację dot. spotkania liderów odnowy wsi. Wśród uczestników spotkania byli przedstawiciele z sołectw gminy Prudnik.

Przeczytaj
Obraz

Dzień Kobiet

Publikacja: środa, 28 lutego 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Kobiet.

Przeczytaj
Obraz

Spotkanie liderów Odnowy Wsi

Publikacja: wtorek, 20 lutego 2018r.

Przedstawiciele społeczności wiejskich z Moszczanki, Szybowic i Niemysłowic w dniach od 09 do 10 lutego br. brali udział w spotkaniu pn. "Bioróżnorodność Opolszczyzny", które to odbyło się w Pałacu Izbicko gm. Izbicko.

Przeczytaj