Zapraszamy na aerobik

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zaprasza mieszkańców na zajęcia prowadzone przez profesjonalnego trenera fitnessu FizjoFit, które od marca br. prowadzone będą w poniedziałki od 19.00 - 20.00 oraz w środy od 19.00 - 20.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Koszt karnetu to 70 zł od osoby miesięcznie.

Stowarzyszenie mając na uwadze realizację celów statutowych pragnie promować zdrowy tryb życia. Tym samym poprzez nawiązanie współpracy z trenerem fitnessu zachęcamy do uczestnictwa w regularnych spotkaniach.

Propagowanie zajęć zwiększających aktywność fizyczną mieszkańców jest dla naszej organizacji niezwykle istotne. W związku z tym Stowarzyszenie w pierwszym miesiącu prowadzonych zajęć (tj. w marcu) osobom, które zakupią miesięczny karnet, dofinansuje 50% wartości karnetu tj. 35 zł. Pragniemy tym samym zachęcić mieszkańców do udziału w zajęciach.

Zapisy i sprzedaż karnetów odbędzie się 29 lutego 2016 roku o godz. 19.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Tego też dnia ruszają pierwsze zajęcia, więc warto zabrać ze sobą odpowiedni strój, napój oraz karimatę, gdyż instruktor zaprezentuje pokazowe ćwiczenia i wyjaśni zasady treningu.

Obraz


Powrót do listy aktualności