ZAPROSZENIE NA SYLWESTRA W NIEMYSŁOWICACH

Szanowni Państwo. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Zabawie Sylwestrowej 31.12.2016 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny "DIAGRAM", który posiada bogaty repertuar oraz gwarantuje wspaniałą zabawę do białego rana.

Organizatorem Zabawy Sylwestrowej od wielu już lat jest Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las". Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń.

W tym roku mając na uwadze Państwa sugestie wzbogaciliśmy swoją ofertę gastonomiczną. Serwować będziemy 3 ciepłe posiłki, zaś "zimna płyta" obfitować będzie w pyszne sałatki oraz tradycyjne wędliny, sery i inne przekąski. Ponadto dla przybyłych Gości przygotowane zostaną symboliczne niespodzianki.

Zaproszenia sylwestrowe można rezerwować telefonicznie i osobiście od 21.11.2016 roku. Osoby spoza okolicy mogą dokonać wpłaty darowizny i otrzymają zaproszenie pocztą tradycyjną pod wskazany przez siebie adres.

Już dziś zachęcamy do kontaktu.

Liczymy na Państwa obecność i zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań by tego dnia towarzyszyła nam wszystkim wspaniała atmosfera.

Obraz


Powrót do listy aktualności