Oferta świetlicy opiekuńczo - wychowawczej

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice -"Bukowy Las" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach świetlicowych.

Zajęcia zostaną wznowione 03 września br. i realizowane będą zgodnie z dotychczasowym harmonogramem tj. w poniedziałki w godz. 16.00 - 20.00 oraz w środy od 16.00 - 20.00 w budynku Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola w Niemysłowicach.

W ramach zajęć dzieci i młodzież poprzez zabawę, naukę i pracę rozwijają swoje zainteresowania i zdobywają cenne umiejętności społeczne. Wspaniałą przygodą jest zdobywanie wiedzy i kreatywne spędzanie czasu w miłym towarzystwie. Na wyposażeniu naszej świetlicy znajduje się różnego rodzaju sprzęt i gry, które bez wątpienia pomogą w realizacji zajęć. Znajdziemy tutaj wiele gier: dydaktycznych, zręcznościowych, strategicznych, jak również gier dla najmłodszych. Dzieci wykonują wiele prac plastycznych. Istnieje możliwość pomocy dzieciom w odrabianiu zadań domowych i wykonywania prac wymagających zastosowania kilku technik plastycznych.

Plan pracy jest elastyczny i współtworzony przez uczestników zajęć co daje gwarancję dobrej zabawy.

Zajęcia realizowane są przez SOWN "Bukowy Las" przy dofinansowaniu ze środków Gminy Prudnik.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Obraz


Powrót do listy aktualności