Z wizytą w Radiu Nysa

Sołtysi z Gminy Prudnik 4 lutego 2013r. gościli w siedzibie Radia Nysa. Odpowiadając na zaproszenie Radiowców, przedstawiciele sołectw z Czyżowic, Rudziczki, Moszczanki, Łąki Prudnickiej, Wierzbca i Niemysłowic uczestniczyli w rozmowie na temat działalności prowadzonej przez Radio i oczekiwań jakie względem niego mają Sołtysi.

Poinformowano nas, iż program Radia Nysa FM kierowany jest do szerokiego grona słuchaczy. Radio nadaje 24 godziny na dobę na częstotliwości 103,6 FM a także w Internecie na stronie www.nysa.fm oraz poprzez aplikacje mobilną na smartfonach, do pobrania z witryny radia.

W ramówce znajdą się programy informacyjne, publicystyczne, sportowe, poradnikowe, kulturalne, familijne czy religijne.

Najczęściej powtarzanym oczekiwaniem było współuczestniczenie rozgłośni w inicjatywach godnych nagłośnienia. Zapewniono nas o chęci podejmowania wyzwań związanych z promocją terenów wiejskich w tym zabytków, historii oraz interesujących osób. Dzięki wymianie spostrzeżeń wypracowano sposób wzajemnej komunikacji. W dalszej części wizyty zwiedzano siedzibę i przyglądano się pracy dziennikarzy. Na zakończenie otrzymaliśmy materiały promocyjne, które zostaną rozpropagowane na terenie naszych sołectw.

aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci aktualnosci


Powrót do listy aktualności