Relacja z Turnieju Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego odbył się dnia 23-02-2013 roku w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

aktualnosci

Do zawodów zgłosiło się trzynastu zawodników i rozegrali mecze każdy z każdym, ogółem 78 pojedynków. Po pierwszych spotkaniach można było zauważyć że pretendentami do zwycięstwa sobotniego turnieju będą Pan Zygmunt Taratuta i Marek Kosiński. Właśnie mecz stojący na wysokim poziomie między tymi zawodnikami zdecydowały o zwycięstwie w całym turnieju (2-1 dla Marka Kosińskiego).

Jednak pozostali uczestnicy zawodów nie ułatwiali w zwyciężaniu pojedynków faworytom ,a wszystkie mecze rozegrane w trakcie turnieju były emocjonujące i dawały dużo zadowolenia samym zawodnikom jak i kibicom. Należy także pochwalić za dobry występ naszych najmłodszych uczestników zawodów Michała Gawora i Filipa Pawłowskiego, którzy pokazali starszym kolegom że w następnym turnieju będą jeszcze groźniejszymi przeciwnikami.

Oby udział tych dwóch młodych adeptów sportu zachęcił ich kolegów do uczestnictwa w następnych zawodach. Wszyscy uczestnicy turnieju przed jego rozpoczęciem przygotowali smaczne posiłki oraz napoje regeneracyjne, które w przerwie i w trakcie zawodów wspólnie konsumowali i uzupełniali tak niezbędne płyny dla organizmu podczas dużego wysiłku. W czasie całego turnieju panowała sportowa atmosfera a zawodnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami gry w tenisa stołowego. Dla zwycięzców turnieju nagrody w postaci pucharów ufundował LZS Niemysłowice-Dębowiec, a nagrody rzeczowe Pan Zygmunt Taratuta.

Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za udział i pomoc przy organizacji Turnieju Tenisa Stołowego .

Zobacz galerię zdjęć

Opracowanie: Waldemar Bedryj

aktualnosci


Powrót do listy aktualności