Zdalne nauczanie w przedszkolu

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej proponujemy prowadzenie zajęć i zabaw w domu z naszą pomocą.

Obraz:

Drodzy Rodzice,

Tęsknimy za naszymi przedszkolakami ale sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nie pozwala nam na bezpośredni z nimi kontakt. Proponujemy zatem prowadzenie zajęć i zabaw w domu z naszą pomocą. Na stronie internetowej http://www.niemyslowice.info/wybierz_a88385a5.html będą (na bieżąco) zamieszczane propozycje ciekawych zajęć /zadań wychowawczo- dydaktycznych,  kart pracy/ zgodnie z podstawą programową, które można wykorzystać na co dzień. 

 Mamy nadzieję, że taka forma współpracy dostarczy pomysłów i pozwoli w ciekawy sposób spędzić ten trudny czas.

Prosimy także pamiętać, że warto nieprzerwanie ćwiczyć samodzielność, umiejętności komunikacji, panowania nad emocjami – wiele z tych kompetencji kreuje nam codzienność. Nuda natomiast może być wspaniałym podłożem do kiełkowania kreatywności, umiejętności planowania własnych działań czy warsztatu pracy. Każda rozmowa – o pogodzie, o samopoczuciu, o przeczytanej książce to rozwijanie słownictwa, poczucia własnej wartości, poszerzanie wiedzy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

 

Pozdrawiamy nasze przedszkolaki!

Dyrektor mgr Sylwia Chrząszczkiewicz - Kryś

oraz personel PSP Chatka Puchatka

 


Powrót do listy aktualności