W naszym sołectwie
Obraz

Zaproszenie do udziału w zajęciach świetlicowych

Publikacja: poniedziałek, 3 lutego 2020r.

Od 3 lutego czynna jest świetlica opiekuńczo - wychowawcza na terenie sołectwa Niemysłowice

Przeczytaj
Obraz

Amerykanin idzie śladami "marszu śmierci"

Publikacja: czwartek, 23 stycznia 2020r.

Dnia 23.01.2020r. Amerykanin wraz z przyjaciółmi do Niemysłowic. Lokalna społeczność ugościła wyjątkowych gości, którzy przenocują w naszej miejscowości.

Przeczytaj
Obraz

spotkanie oplatkowo noworoczne

Publikacja: niedziela, 12 stycznia 2020r.

W Niemysłowicach 12 stycznia o godz. 16.00 rozpoczęło się spotkanie opłatkowo-noworoczne zorganizowane przez Ks. Proboszcza oraz Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice "Bukowy Las"

Przeczytaj
Obraz

Puźniki - ciekawe opracowanie

Publikacja: poniedziałek, 25 listopada 2019r.

Na profilu FB Nowosiółka Koropiecka i Puźniki - Nasze Dziedzictwo można zapoznać się z planem Puźnik wykonanym przez naszych mieszkańców.

Przeczytaj
Obraz

Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Publikacja: poniedziałek, 27 maja 2019r.

Zawody odbędą się 2 czerwca na stawie w Niemysłowicach

Przeczytaj
Obraz

Zawody strażackie Gminy Prudnik

Publikacja: niedziela, 12 maja 2019r.

Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza do udziału w zawodach strażackich Gminy Prudnik, które odbędą się 19 maja przy Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Rodzinny turniej tenisa stołowego

Publikacja: czwartek, 25 kwietnia 2019r.

Zapraszamy Rodziny do licznego udziału w turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się 27 kwietnia br. o godz. 14.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Smaki Opolszczyzny - produkt tradycyjny

Publikacja: poniedziałek, 15 kwietnia 2019r.

Zachęcamy Państwa do współpracy ze Stowarzyszeniem Odnowy Wsi Niemysłowice -"Bukowy Las" przy opracowywaniu wniosku, którego celem jest wpis tzw. naczynki wielkanocnej na listę produktów tradycyjnych.

Przeczytaj
Obraz

Otwarte spotkanie z Posłem na Sejm RP

Publikacja: sobota, 6 kwietnia 2019r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Niemysłowic i okolic na otwarte spotkanie z Katarzyną Czochara - Posłem na Sejm RP. Spotkanie odbędzie się 08.04.2019r. o godzinie 17:00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach

Przeczytaj
Obraz

Wspomnienie zabawy karnawałowej

Publikacja: sobota, 6 kwietnia 2019r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" było organizatorem zabawy karnawałowej, która odbyła się 23 lutego br. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach. Oprawę muzyczną zapewnił Zespół Krasonie. Członkowie stowarzyszenia zadbali o przygotowanie sali i poczęstunku.

Przeczytaj

NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2019/2020

Publikacja: środa, 3 kwietnia 2019r.

PUBLICZNE STOWARZYSZENIOWE PRZEDSZKOLE CHATKA PUCHATKA W NIEMYSŁOWICACH OGŁASZA NABÓR DZIECI 3 - 6 LETNICH (W INDYWIDUALNYCH PRZYPADKACH MOZLIWOŚĆ PRZYJĘCIA DZIECKA 2,5 ROCZNEGO) na nowy rok szkolny 2019/2020.

Przeczytaj

INFORMACJA O ZMIANIE WYSOKOŚCI STAWKI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Publikacja: czwartek, 7 marca 2019r.

Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc STYCZEŃ i LUTY 2019 należy uiszczać w dotychczasowej wysokości wynikającej ze złożonej przez właściciela deklaracji. Numery indywidualnych rachunków bankowych nie ulegają zmianie.

Przeczytaj
Obraz

Zajęcia świetlicowe

Publikacja: czwartek, 7 lutego 2019r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" ponownie będzie świadczyło usługi pedagogiczno - edukacyjne w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej. Świetlica znajduje się w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola w Niemysłowicach nr 37.

Przeczytaj
Obraz

Zabawa karnawałowa

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2019r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w zabawie integracyjnej.

Przeczytaj
Obraz

Wybrano Sołtysa i Radę Sołecką

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2019r.

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się zebranie wiejskie podczas którego dokonano wyboru Sołtysa na kolejną kadencję.

Przeczytaj

Wybory Sołtysa

Publikacja: wtorek, 29 stycznia 2019r.

31 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędzie się Zebranie Wiejskie, którego celem będzie wybór Sołtysa.

Przeczytaj
Obraz

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Publikacja: czwartek, 17 stycznia 2019r.

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice – „Bukowy Las” §16 ust. 2 Zarząd Stowarzyszenia zwołuje WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA O CHARAKTERZE SPRAWOZDAWCZYM, które odbędzie się 10 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj

Mieszkanka Niemysłowic otrzymała Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego

Publikacja: czwartek, 18 października 2018r.

Podczas sesji Rady Powiatu w dniu 28 września 2018 r. starosta prudnicki Radosław Roszkowski oraz przewodniczący Rady, Józef Janeczko wręczyli Odznakę Honorową Powiatu Prudnickiego: Teofili Kamińskiej, Edwardowi Sąkólowi, Janowi Gruszczyńskiemu i Zygmuntowi Kowalskiemu. W imieniu Henryka Wyrwisza odznaczenie odebrał Tadeusz Chrobak. Wcześniej otrzymał je także Franciszek Surmiński.

Przeczytaj
Obraz

Zostań darczyńcą i wesprzyj działalność stowarzyszenia

Publikacja: wtorek, 16 października 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na realizację celów statutowych naszej organizacji.

Przeczytaj
Obraz

Oferta świetlicy opiekuńczo - wychowawczej

Publikacja: czwartek, 30 sierpnia 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice -"Bukowy Las" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach świetlicowych.

Przeczytaj