W naszym sołectwie

Dzień Kobiet

Publikacja: poniedziałek, 4 marca 2013r.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy Panie do udziału we wspólnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę tj. 09 marca 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach o godz. 19.oo.

Przeczytaj
Obraz

I RATA PODATKU

Publikacja: niedziela, 3 marca 2013r.

15 marca 2013r. mija termin zapłaty pierwszej raty podatku. W związku z powyższym informuję, iż można wpłacać należności za podatek bezpośrednio u Sołtysa (Niemysłowice 152) w dniach 13-14-15 marca tj. środa, czwartek i piątek od godz. 16.oo do późnego wieczora.

Przeczytaj
Obraz

Relacja z Turnieju Tenisa Stołowego

Publikacja: sobota, 2 marca 2013r.

Turniej Tenisa Stołowego odbył się dnia 23-02-2013 roku w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj

Piszą o nas

Publikacja: środa, 20 lutego 2013r.

W 8 numerze Tygodnika Prudnickiego z dnia 20 lutego 2013r. ukazał się artykuł na temat naszej miejscowości.

Przeczytaj

Turniej tenisa stołowego.

Publikacja: środa, 20 lutego 2013r.

23 lutego 2013r. (tj. sobota) o godz. 15.30 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozpocznie sie Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju jest LZS Niemysłowice - Dębowiec.

Przeczytaj
Obraz

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOT. ZASAD FUNKCJONOWANIA CENTRUM SPORTOWEGO

Publikacja: piątek, 15 lutego 2013r.

12 lutego 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się spotkanie nt. zasad funkcjonowania Centrum Sportowego. Zebranie było odpowiedzią na wielokrotne prośby społecznych organizacji, które zabiegały o skonfrontowanie planów jakie względem obiektu w Niemysłowicach ma jego administrator tj. OSIR.

Przeczytaj

Nie stwierdzono osób bezdomnych

Publikacja: środa, 13 lutego 2013r.

Na prośbę Burmistrza Prudnika sołectwo Niemysłowice uczestniczyło w nocy z 7 na 8 lutego 2013r. w Ogólnopolskim badaniu ilości osób bezdomnych.

Przeczytaj
Obraz

Z wizytą w Radiu Nysa

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2013r.

Sołtysi z Gminy Prudnik 4 lutego 2013r. gościli w siedzibie Radia Nysa. Odpowiadając na zaproszenie Radiowców, przedstawiciele sołectw z Czyżowic, Rudziczki, Moszczanki, Łąki Prudnickiej, Wierzbca i Niemysłowic uczestniczyli w rozmowie na temat działalności prowadzonej przez Radio i oczekiwań jakie względem niego mają Sołtysi.

Przeczytaj

ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO ? WYCHOWAWCZA OD LUTEGO CZYNNA

Publikacja: poniedziałek, 4 lutego 2013r.

Gmina Prudnik 30 stycznia 2013r. rozstrzygnęła postępowanie na świadczenie usług pedagogiczno ? edukacyjnych w świetlicy opiekuńczo ? wychowawczej w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Spotkanie kolędowe

Publikacja: czwartek, 31 stycznia 2013r.

27 stycznia 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się Spotkanie Kolędowe w którym udział wzięli zaproszeni Goście i Mieszkańcy Wsi.

Przeczytaj

Hej kolęda, kolęda...

Publikacja: piątek, 25 stycznia 2013r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice "BUKOWY LAS" zaprasza na wspólne Kolędowanie o godz. 17.oo do Centrum Sportowego w niedzielę tj. 27 stycznia 2013r.

Przeczytaj

Sprawozdania sołeckie z działań odnowy wsi za rok 2012

Publikacja: poniedziałek, 21 stycznia 2013r.

Wzorem lat ubiegłych sporządzamy do Urzędu Marszałkowskiego sprawozdanie sołeckie z realizacji zadań odnowy wsi.

Przeczytaj
Obraz

KGW w akcji

Publikacja: poniedziałek, 21 stycznia 2013r.

Na fotografiach Panie z Koła Gospodyń Wiejskich podczas prac przygotowawczych do zabawy sylwestrowej.

Przeczytaj
Obraz

Wigilia dla potrzebujących - integracja międzypokoleniowa.

Publikacja: wtorek, 15 stycznia 2013r.

21 grudnia 2012r. Sołtys Sołectwa Niemysłowice uczestniczył w Wigilii dla potrzebujących zorganizowanej przez Stowarzyszenie Aktywnej Pomocy Rodzinie Alternatywa w Prudniku.

Przeczytaj
Obraz

Zaproszenie do udziału w projekcie

Publikacja: wtorek, 15 stycznia 2013r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku poszukuje osoby niepełnosprawne, które są: w wieku aktywności zawodowej, aktualnie nie pracują i zamieszkują teren powiatu prudnickiego oraz korzystają ze świadczeń pomocy społecznej.

Przeczytaj

Święty Mikołaj ofiarował prezent niemysłowiczanom

Publikacja: piątek, 21 grudnia 2012r.

Artykuł opisujący naszą nową stronę internetową można znaleźć w najnowszym wydaniu Tygodnika Prudnickiego, którego lekturę polecamy serdecznie.

Przeczytaj

Decyzje podatkowe

Publikacja: środa, 19 grudnia 2012r.

W ubiegłym roku Starostwo w Prudniku dokonało modernizacji ewidencji gruntowej. Wynajęta przez powiat firma skontrolowała wiejskie posesje i aktualizowała dane dotyczące:

Przeczytaj

Ważna informacja dotycząca zbiórki odpadów

Publikacja: piątek, 14 grudnia 2012r.

W związku z wejście w życie zmian ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Gmina Prudnik planuje uchwalić regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Prudnik.

Przeczytaj

Z ostatniej chwili

Publikacja: piątek, 7 grudnia 2012r.

Drodzy Państwo w związku z ogromnym zainteresowaniem biletami sylwestrowymi, informujemy że nie posiadamy już biletów. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Przeczytaj
Obraz

Ruszyła nowa strona internetowa Niemysłowic

Publikacja: czwartek, 6 grudnia 2012r.

Drodzy czytelnicy - dziś oficjalnie oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową Niemysłowic - miejscowości położonej niedaleko Prudnika w województwie opolskim. Wierzymy, że strona przypadnie Państwu do gustu i dostarczy wielu ciekawych informacji związanych z naszą piękną miejscowością. Na dobry początek udostępniliśmy wiele archiwalnych zdjęć, zwłaszcza fotografii dotyczących wydarzeń w naszej parafii. Czytelnicy znajdą także sporo informacji o historii Niemysłowic.

Przeczytaj