W naszym sołectwie
Obraz

Relacja ze spotkania liderów odnowy wsi w lokalnej prasie

Publikacja: wtorek, 6 marca 2018r.

W numerze 8 Tygodnika Prudnickiego opublikowano informację dot. spotkania liderów odnowy wsi. Wśród uczestników spotkania byli przedstawiciele z sołectw gminy Prudnik.

Przeczytaj
Obraz

Dzień Kobiet

Publikacja: środa, 28 lutego 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu integracyjnym z okazji Dnia Kobiet.

Przeczytaj
Obraz

Spotkanie liderów Odnowy Wsi

Publikacja: wtorek, 20 lutego 2018r.

Przedstawiciele społeczności wiejskich z Moszczanki, Szybowic i Niemysłowic w dniach od 09 do 10 lutego br. brali udział w spotkaniu pn. "Bioróżnorodność Opolszczyzny", które to odbyło się w Pałacu Izbicko gm. Izbicko.

Przeczytaj
Obraz

Odwiedziny w przedszkolu "Chatka Puchatka"

Publikacja: poniedziałek, 19 lutego 2018r.

W minionym okresie wiele cennych inicjatyw zrealizowało prowadzone przez Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" przedszkole "Chatka Puchatka". W pięciogodzinnej placówce zorganizowano spotkanie ze Św. Mikołajem, zabawę Andrzejkową i karnawałową. Dzieci po opieką kadry radośnie i kreatywnie spędzały czas, rozwijając swoje umiejętności i talenty.

Przeczytaj

Zajęcia świetlicowe

Publikacja: piątek, 12 stycznia 2018r.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach pedagogiczno-edukacyjnych w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola "Chatka Puchatka" w Niemysłowicach nr 37.

Przeczytaj
Obraz

Zapraszamy na stronkę Nowosiółka Koropiecka i Puźniki - Nasze dziedzictwo.

Publikacja: piątek, 12 stycznia 2018r.

Pani Beata zwróciła się do administratora strony z prośbą o dodanie linka do nowej stronki Nowosiolka Koropiecka i puzniki - Nasze dziedzictwo.

Przeczytaj
Obraz

Zabawa Andrzejkowa

Publikacja: czwartek, 11 stycznia 2018r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zorganizowało 25 listopada 2017 roku zabawę andrzejkową.

Przeczytaj
Obraz

KREATYWNE WARSZTATY TWORZENIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Publikacja: poniedziałek, 11 grudnia 2017r.

Wolontariusze Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zapraszają do udziału w kreatywnych warsztatach tworzenia ozdób świątecznych.

Przeczytaj
Obraz

INTEGRACYJNE SPOTKANIE W SYLWESTROWĄ NOC

Publikacja: poniedziałek, 11 grudnia 2017r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza na Integracyjne Spotkanie w Sylwestrową Noc.

Przeczytaj
Obraz

Zabranie Wiejskie z udziałem Burmistrza Prudnika

Publikacja: środa, 6 grudnia 2017r.

Burmistrz Prudnika zawiadamia mieszkańców sołectwa Niemysłowice, że w dniu 14 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędzie się Zebranie Wiejskie.

Przeczytaj
Obraz

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia

Publikacja: wtorek, 5 grudnia 2017r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia do udziału w Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 17.12.2017 roku o godz. 17.30 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Warsztaty z zakresu pierwszej pomocy

Publikacja: wtorek, 5 grudnia 2017r.

20 listopada odbyło się spotkanie z zakresu pierwszej pomocy przed medycznej małemu dziecku adresowane do mieszkańców Niemysłowic: rodziców małych dzieci, kobiety w ciąży i zainteresowanych.

Przeczytaj
Obraz

Nocowanie w świetlicy

Publikacja: poniedziałek, 20 listopada 2017r.

Po raz kolejny odbyło się nocowanie w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej. 3 listopada br. opiekun świetlicy zorganizował dzieciom i młodzieży atrakcje w świetlicy.

Przeczytaj
Obraz

PIERWSZA POMOC NIEMOWLĘCIU W WARUNKACH DOMOWYCH

Publikacja: piątek, 17 listopada 2017r.

Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Niemysłowic: rodziców małych dzieci, kobiety w ciąży i zainteresowanych, na zajęcia z zakresu: pierwszej pomocy przed medycznej małemu dziecku.

Przeczytaj
Obraz

Dyplomy z ubiegłych lat

Publikacja: wtorek, 14 listopada 2017r.

Prezentujemy dyplomy otrzymane od Mieszkańca Niemysłowic, który podczas remontu odnalazł pamiątkowe wyróżnienia chóru Lutnia, drużyny Victoria, klubu Młodego Rolnika oraz LZS Niemysłowice.

Przeczytaj
Obraz

W okolicy Niemysłowic nagrywano sceny do filmu instruktażowego

Publikacja: poniedziałek, 13 listopada 2017r.

W dniu 6 listopada br. w okolicy Niemysłowic nagrywano sceny do filmu instruktażowego pn. „Zabezpieczenie działań służb i straży podczas wypadku drogowego”.

Przeczytaj
Obraz

Drzewko z okazji XX-lecia Odnowy Wsi

Publikacja: środa, 8 listopada 2017r.

W związku z obchodami XX-lecie Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim nasze sołectwo zostało zaproszone do udziału w przedsięwzięciu uświetniającym niniejszy jubileusz. Niemysłowice w Programie Odnowy Wsi uczestniczą od 1999 roku. Stowarzyszenie podejmuje inicjatywy wpisujące się w ideę Programu.

Przeczytaj
Obraz

SZYBOWICE I NIEMYSŁOWICE Z NOWĄ DROGĄ

Publikacja: środa, 25 października 2017r.

W dniu 6 września 2017r. o godzinie 13.00 nastąpiło uroczyste otwarcie i poświęcenie przebudowanej drogi powiatowej relacji Niemysłowice -Szybowice. Projekt pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1612 O relacji Niemysłowice-Szybowice w km 0+0,017,08 do 2+239,18" był współfinansowany z budżetu państwa w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

Przeczytaj
Obraz

Zagraniczne warsztaty edukacyjne w Niemczech

Publikacja: poniedziałek, 23 października 2017r.

W zagranicznych warsztatach edukacyjnych, które odbyły się w dniach od 25 do 27 września 2017 roku w Landzie Saksonii w Niemczech uczestniczył lider odnowy wsi Niemysłowice- Małgorzata Szewczuk.

Przeczytaj
Obraz

Zabawa Andrzejkowa

Publikacja: poniedziałek, 23 października 2017r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice - "Bukowy Las" serdecznie zaprasza do udziału w zabawie andrzejkowej 25 listopada br. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj